Prázdniny jsou za náma a užili jsme si je báječně. Zkusili jsme si poprvé stánkový prodej na trzích v Telči a v Deštném a bylo to parádní. Děkujeme všem, se kterýma jsme se tam mohli vidět, určitě si to příští rok chceme zopakovat ?

Po dřevěných miskách s vypalovanými  zvířátky se na trzích jen zaprášilo a ptáte se nás na další. No jakmile se nám do rukou dostane nějaké dřevěné nádobí, hned se do nich pustíme.

Z našich dalších novinek jste mohli na stánku vidět (a očuchat) třeba svíčky s kořením z cest. V našich domácích zásobách jsme totiž objevili skořici ze Zanzibaru, vanilku z Madagaskaru a kávu z Kostariky a rozhodli jsme se je využít na výrobu krásných, dálkama provoněných svíček. A i když  teprve končí léto, nezapomeňte, že zásoby jsou omezené, takže pokud chcete někomu udělat radost svíčkou třeba pod stromečkem, neztrácejte čas ? Najdete je na eshopu.

Indonésie je sice pořád zavřená, ale i tak chystáme další novinky.

Pro fanoušky Harryho Pottera je tu po věšáku na ponožky držák na fotky s motivem Always a relikviemi smrti. To abyste mohli mít ty, kteří budou navždy ve vašem srdci, stále i na očích ?

Kromě něj pak dřevěná prkýnka s různými dalšími motivy z kouzelnickýho světa ?⚡

A poslední kouzelná novinka, která se právě chystá, bude pro naše nejmenší a tentokrát to bude měkkejš! ?

Když už je řeč o dětech… začal školní rok, tak schválně, do čeho balíte prckům svačiny? U nás můžete pořád pořídit perfektní voskovaný ubrousky, i s dětskýma motivama, na tu nejvíc eko zabalenou svačinu ?

Tak mrkněte do eshopu, ať Vám něco neuteče

Krásný podzim přejí

Vaše Radosti z Verandy